пʼятниця, 19 червня 2015 р.

День батька в Україні

Результат пошуку зображень за запитом "батько  і діти картинка"На державному рівні день батька в Україні не визначений, а неофіційно його відзначають як у третю неділю червня так і в третю неділю вересня.
У вересні 2013 прес-служба Міністерства соціальної політики України поширила заяву, що уряд на пропозицію Мінсоцполітики підтримав проект Указу Президента «Про День батька» запровадити в Україні День батька. Відповідно до проекту Указу відзначати День батька пропонувалося кожної третьої неділі вересня.
Однак такий указ не був підписаний Президентом України.
Історія пропозиції про відзначення цього свята така.
З пропозицією введення цього дня в Україні виступили представники МГО «Міжнародний Центр Батьківства», започаткувавши у жовтні 2006 р. Громадську ініціативу «День Батька». В рамках цієї ініціативи було зібрано 10 000 підписів від громадян під листом до Президента України з пропозицією ввести День Батька на державному рівні. Також 2007 року було проведено у Львові, Кіровограді та Дніпропетровську регіональні громадські форуми представників державних, громадських і релігійних організацій «Роль чоловіка як батька в сім'ї та суспільстві». 18 вересня 2008 року за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді і спорту — Перший всеукраїнський громадський форум у Києві в Жовтневому палаці. В форумі взяли участь близько 500 учасників від 57 громадських організацій, 23 представники малого та середнього бізнесу, 18 релігійних організацій та об'єднань, 12 представників ЗМІ. На форумах учасники обговорювали ідеологічну складову наявності такого свята. Було визнано, що для українського суспільства важливо повернутися до моделі доброго батька, що:
  • відповідає за збереження життя дитини ;
  • у партнерстві з мамою бере активну участь у вихованні;
  • забезпечує сім'ю матеріально, але у такий спосіб, щоби був час на розвиток здорових стосунків в сім'ї;
  • виховує дітей на засадах високої моралі своїм особистим прикладом.                                     Друзі, шануйте своїх батьків, любіть, поважайте!

Немає коментарів:

Дописати коментар